Białka Tatrzańska

Białka Tatrzańska to popularna miejscowość letniskowa, położona nad rzeką Białką na północ od doliny Tatr Bielskich. Blisko stąd do Zakopanego, Niedzicy czy Nowego Targu.

Zapraszamy do serca Podhala. Przepiękne widoki na zbocza górskich szczytów Kotelnicy, Bani, Tatr Wysokich czy Litwinki to u nas codzienność. W okolicy atrakcyjne trasy narciarskie, snowbordowe, snowtubingi dla dzieci, lodowiska, baseny termalne.

Panują tu rewelacyjne warunki do jazdy na nartach, które zagospodarowano na kilkadziesiąt wyciągów, stoki narciarskie i kolej linową. Nad rzeką Białką można uprawiać kajakarstwo górskie.

Oferujemy luksusowe apartamenty w stylu góralsko-nowoczesnym. Przygotowaliśmy dla rodzin z dziećmi wakacyjny program animacyjny, aby najmłodsi poczuli się wyjątkowo.

Kuchnia regionalna ma do zaoferowania naprawdę ciekawe smaki. Przysmaki Podhala to m.in. kwaśnica, moskol, korbacz i oscypek.

Noclegi Białka Tatrzańska oferuje do dyspozycji gości komfortowe apartamenty, pensjonaty, kwatery prywatne, ośrodki wypoczynkowe, z wyżywieniem, domki, agroturystyki, hotele z łazienką, aneksem kuchennym, telewizją, WiFi, a także salą kominkową i bilardem. Czeka również ogród z placem zabaw i miejscem na grilla, parking, jacuzzi i sauna. Obiekt przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.