Białka Tatrzańska

Białka Tatrzańska noclegi to najpiękniejsza wieś w województwie małopolskim, przede wszystkim jest dogodną lokalizacją pośród naszych wspaniałych gór. Białka Tatrzańska cieszy się ogromnym powodzenie wśród turystów chcących cieszyć się cisza, spokojem i rozkoszować się przepięknymi widokami, które rozpościerają się w Białce Tatrzańskiej. Duże znaczenie dla rozwoju Białki Tatrzańskiej miało powstanie Termy Bania , Rzeka Białka to stwarza warunki do uprawiania sportów ekstremalnych, kajakarstwa górskiego i spływów. W pensjonaty Białka Tatrzańska oferują pokoje o wysokim standardzie, pensjonaty oferują noclegi z wyżywieniem,oraz wiele innych atrakcji tj znajduje się ośrodek narciarski, Kotelnica Białczańska.

Terma Bania jest to wodny park rozrywki z kompleksem basenów termalnych położony w Białce Tatrzańskiej, gdzie woda charakteryzuje się zróżnicowanym składem fizykochemicznym. Woda ta zawiera: krzemionkę, siarczki, magnez, żelazo, wapń i potas.
Terma Bania została podzielona na trzy strefy ze względu na różne zapotrzebowanie gości obiektu. Każda ze stref posiada masaże wodne, basen zewnętrzny jak i wewnętrzny.
Strefa Zabawy została stworzona zmyślą o najmłodszych. Główne rozrywki i atrakcje tej strefy to:
*Wewnętrzny plac wodny, gdzie znajdują się m.in. magiczne wysepki, wodny wąż i zjeżdżalnie
* Zewnętrzne i wewnętrzne baseny termalne z wodą o temperaturze 34°C-38°C *Zjeżdżalnie: Turbo, Anakonda, Rodzinna i Pontonowa o długości łącznej 300 metrów
*Basen ze sztuczną falą, grota z gejzerem, karuzele wodne, armatki, kaskady, wodospad, ławeczki do masażu
Strefa Relaksu jest idealnym miejscem dla osób które potrzebują odpoczynku i wyciszenia się czemu będzie sprzyjać piękny widok na panoramę Tatr.
Saunarium jest miejscem przeznaczonym dla osób powyżej 16 roku życia, gdzie każdy znajdzie coś odpowiedniego dla swoich potrzeb.
W Terma Bania znajduje się również Strefa Letnia stworzona specjalnie z myślą o rodzinach z dziećmi.