Noclegi w Giżycku

Giżycko to miasto położone w województwie warmińsko-mazurskim, nad pięknym jeziorem Niegocin. Miasto to jest popularnym celem turystycznym, ze względu na swoje piękne krajobrazy, zabytki i atrakcje turystyczne. W tym artykule przedstawimy różne możliwości zakwaterowania w Giżycku, od hoteli i pensjonatów po wynajem apartamentów.

  1. Hotele w Giżycku

Giżycko oferuje szeroki wybór hoteli, od budżetowych po luksusowe pięciogwiazdkowe obiekty. Poniżej przedstawiamy kilka z nich.

  • Hotel Europa: Ten trzygwiazdkowy hotel położony jest w centrum Giżycka, w pobliżu portu. Oferuje pokoje wyposażone w telewizor, minibar i łazienkę. Hotel ma również restaurację, w której podawane są dania kuchni polskiej i europejskiej.
  • Hotel St. Bruno: Ten czterogwiazdkowy hotel położony jest nad brzegiem jeziora Niegocin, zaledwie kilka minut spacerem od centrum Giżycka. Oferuje basen, spa, sauny, jacuzzi i wiele innych udogodnień. Pokoje są przestronne i wyposażone w telewizor, minibar i sejf.
  • Hotel Masuria: Ten pięciogwiazdkowy hotel położony jest nad brzegiem jeziora Niegocin, zaledwie kilka minut spacerem od centrum Giżycka. Oferuje basen, spa, sauny, jacuzzi, siłownię i wiele innych udogodnień. Pokoje są przestronne i wyposażone w telewizor, minibar i sejf.
  1. Pensjonaty w Giżycku

Pensjonaty w Giżycku to doskonały wybór dla tych, którzy szukają kameralnego i przytulnego miejsca do wypoczynku. Poniżej przedstawiamy kilka z nich.

  • Pensjonat Korsarz: Ten przytulny pensjonat położony jest w spokojnej okolicy Giżycka, zaledwie kilka minut spacerem od portu. Oferuje pokoje wyposażone w telewizor, łazienkę i balkon. Pensjonat ma również restaurację, w której podawane są dania kuchni polskiej i europejskiej.
  • Pensjonat Tajty: Ten pensjonat położony jest nad brzegiem jeziora Tajty, zaledwie kilka kilometrów od centrum Giżycka. Oferuje pokoje wyposażone w telewizor, łazienkę i balkon. Pensjonat ma również restaurację, w której podawane są dania kuchni polskiej i europejskiej.