Białka Tatrzańska

Białka Tatrzańska noclegi to malownicza wieś podhalańska położona nad rzeką Białką w południowej Polsce, w województwie małopolskim. Białka Tatrzańska kwatery prywatne jest oddalona tylko o 10 kilometrów od Nowego Targu i o 20 kilometrów od Zakopanego. Fakt ten sprawia, że Białka Tatrzańska pensjonaty jest bardzo popularną i chętnie odwiedzaną miejscowością na Podhalu.

Warto wspomnieć, że Białka Tatrzańska noclegi to również miejscowość letniskowa, gdzie znajduje się wiele atrakcji dla każdego. W liście ciekawych miejsc którymi przyciąga turystów noclegi Białka Tatrzańska tanie noclegi wymienić trzeba koleje linowe, wyciągi narciarskie a także baseny termalne. Ponadto w miejscowości Białka Tatrzańska pensjonaty znajdują się zabytki, na przykład drewniany kościół pw. św. Szymona i Judy Tadeusza należący do Szlaku Architektury Drewnianej.

Białka Tatrzańska noclegi nie zawodzi również poszukiwaczy mocnych wrażeń oferując możliwość uprawiania sportów ekstremalnych takich jak kajakarstwo górskie czy spływy pontonowe. W miejscowości Białka Tatrzańska tanie noclegi znajdują się również dwa ośrodki narciarskie – Kotelnica oraz Bania, tworząc razem jeden z największych narciarskich kompleksów w kraju. Dzięki tym udogodnieniom Białka Tatrzańska pensjonaty niezmiennie pozostaje chętnie odwiedzaną o każdej porze roku miejscowością.