Poronin

Ta naprawdę przepiękna podhalańska miejscowość położona jest zaledwie kilka kilometrów od centrum Zakopanego, to idealna baza wypadowa nie tylko dla chcących zwiedzać Zimową Stolicę Polski, ale również dla miłośników górskich wycieczek, a także dzięki bliskości Białego Dunajca i Bukowiny Tatrzańskiej – dla miłośników basenów termalnych. Zimą oprócz stoku narciarskiego znajdującego się bezpośrednio przy naszym obiekcie, z łatwością dojada Państwo do znanych i lubianych stacji narciarskich w Białce Tatrzańskiej, Bukowinie, Małem Cichem oraz w Zakopanem.
Imprezy kulturalne

Letnia wizyta w Poronin noclegi to doskonała okazja do bliższego poznania kultury góralskiej, co roku w naszej miejscowości organizowane są cykliczne imprezy kulturalne – Poroniańskie Śpasy, Poroniańskie Lato, Dzień Misia, Miodu i Bartników, a także inne w ramach znanych i lubianych Tatrzańskich Wici. W programie imprez znajdą Państwo liczne konkursy oraz występy regionalnych górlaskich zespołów. noclegi Poronin

Termy Szaflary
Gdy zmęczą się Państwo górskimi wycieczkami lub zimowymi szaleństwami na stoku, zapraszamy do pobliskiego Białego Dunajca na baseny termlane – Termy Szaflary. W skład którego wchodzą baseny zewnętrzne oraz wewnętrzne o łacznej powierzchni prawie 1000m2. Woda o temperaturze 30-38 C, która je wypełnia pochodzi z odwiertu głębionowego, a jej skład działa leczniczo na układ mięśniowo-kostny, łagodzi objawy chorób skórnych oraz poprawia samopoczucie. Jej zdrowotne działanie dodatkowo potęgują urządzenia do hydromasażu (m.in. bicze wodne, jeżyki gejzery wodne oraz urządzenia do masażu karku) w które wyposażone są baseny. Liczne atrakcje czekają również na młodszych gości, są to m.in. zjeżdzalnie wodne, rwąca rzeka czy siatka do wspinaczki rozpięta nad basenem, a także brodzik dla najmłodszych.

Poronin to rownież idealne miejsce dla miłośników narciarstwa i snowboardu. Tuż za płotem w odległości 30m czekają na Was dwa wyciągi orczykowe o długości 200 i 1000m, na których radość z jazdy odkryją zarówno początkujący jak i doświadczeni narciarze. Trasy zjazdowe są sztucznie dośnierzane oraz ratrakowane, tak aby zapewnić Wam jak najlepszą zabawę. noclegi w Poroninie

Wypożyczalnia nart Poronin pensjonaty
Zimą w bogatej ofercie wypożyczalni znajdą Państwo szeroki wybór sprzętu narciarskiego – nart i snowboardów, a także buty, kijki oraz kaski. Wysoka jakość oferowanego sprzętu zapewni udaną zabawe na śniegu nie tylko zaawansowanym narciarzom, ale również tym spośród Was którzy dopiero zaczynaja swoją przygode z tym pieknym sportem. Poronin oferuje korzystne rabaty dla grup zorganizowanych i indywidualnych gości.

Wypożyczalnia rowerów
Na sezon letni Poronin pokoje do wynajęcia szykuje dla swoich gości niespodziankę, wypożyczlanię rowerów. Dzięki niej będą mieli Państwo możliwość poznania piękna Podhala z perspektywy „dwóch kółek”. Eksperci służą Państwu pomocą w wyborze optymalnych ścieżek rowerowych. Korzystne rabaty dla grup zorganizowanych i pojedynczych turystów.